O nas

Business core FlySafe jest doradztwo i wsparcie w zakresie Ochrony Lotnictwa Cywilnego przed aktami bezprawnej ingerencji. W imieniu klientów przygotowujemy i prowadzimy certyfikację podmiotów gospodarczych związanych z transportem lotniczym do uzyskania statusu zarejestrowanego agenta, znanego nadawcy w myśl przepisów europejskich.

FlySafe oferuje także szeroką gamę usług obejmujących outsourcing systemów ochrony dla podmiotów gospodarczych prowadzących lotniczą działalność przewoźników lotniczych, agentów obsługi naziemnej, portów lotniczych. Specjalizujemy się w działaniach polegających zarówno na planowaniu jak i wdrażaniu określonych rozwiązań z zakresu ochrony lotnictwa cywilnego.

FlySafe współpracuje z zespołem wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów, dzięki czemu zapewnimy Państwu rozwiązania systemowe najwyższej jakości.

Maciej Korczak

Od 16 lat związany zawodowo z branżą lotniczą. Kierownik w centrum Operacyjnym przewoźnika lotniczego – Security Manager. Specjalista ds. bezpieczeństwa Urzędu Lotnictwa Cywilnego odpowiedzialny za proces wyznaczania zarejestrowanych agentów na terenie RP. Konsultant z zakresu bezpiecznego łańcucha dostaw ładunków i poczty. Uczestnik wielu projektów z zakresu modernizacji infrastruktury lotniskowej w tym systemu bezpieczeństwa jak i też międzynarodowych wydarzeń / konferencji z zakresu lotnictwa.

Pełni także funkcje:

  • Wewnętrznego Audytor Ochrony lotnictwa Cywilnego
  • Instruktora Ochrony Lotnictwa Cywilnego
  • Audytora wiodącego ISO 9001

 

 

Jacek Słonecki

Zaczynał w wieku ośmiu lat jeżdżąc na taśmie bagażowej na warszawskim lotnisku. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w departamentach operacyjnych i handlowych małych i dużych przewoźników lotniczych a także w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw frachtu lotniczego. Z ochroną lotnictwa związany od 2008 roku.

Obecnie poza pracą dla linii lotniczych i operatorów logistycznych, pełni funkcje:

  • Security Managera
  • Air Freight Manager’a